çekmeköy evden eve nakliyat

Eşya Paketleme İzmit Evden Eve Nakliyat

Posted by admin
Category:

 Eşya Paketleme İzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit evden eve nakliyatta eşya paketleme bizlere sıkça sorulan soruların başında gelmektedir.Hemen hemen her müşterimizle telefonda konuştuğumuzda bizlere eşyalarını nasıl paketlemeleri gerektiğini soruyorlar. Bizde bugün bu yazımda İzmit evden eve nakliyatta eşya paketleme nasıl olur.Madde halin de  sırasıyla evdeki eşyalar nasıl  şekilde paketlenir onu yazacağız.

Kırılacak eşyalar nasıl paketlenip kolilenir

Öncelikle eviniz taşınmadan önce ekspertiz tarafından not edilen eşyalarınıza yetecek adet kadar koliler getirilerek evinizde bulunan kırılacak eşyalarınız kese kağıtlarıyla teke tek sarılarak karton kolilere yerleştirilmektedir.Fazla da ağırlaştırılma dan koliler hazırlanmaktadır.Bizlerin özelikle müşterilerimizde isteğimiz zaten kırılacak eşyalarını paketlerken bütün kolileri eşit miktarda ağırlık dengelerini ayarlamalarıdır.

izmit evden eve nakliyat- eşya paketleme

Beyaz eşyalar nasıl paketlenir.

Öncelikle içinin boş olması gerekir. Dolu ise boşaltılır ve makinanın su bağlantı vanası kapatılır. Ve hortumalar sökülür. Taşınma esnası için üretici firmanın vermiş olduğu vidalar arkasına takılır içindeki silindiri sallanmasın diye ve daha sonra hortumlar makinanın arkasına bantlanır. Çift katlı hava kabarcıklı ambalaj malzemeleriyle sarılır ve daha rahat taşınması için zarar görmeyecek şekilde ip atılır. Hazır hale getirilir.

Buzdolabı nasıl paketlenir.

Buz dolabı taşınma esnasında genel de en son eşyaların bitimine doğru kamyona yüklenir. İçindeki erzakların bozulmaması adına aynı şekilde buzdolabınında alt kısmı boşaltılır ve buzluk kısmı ise bazen duruma göre gerek kalmaz boşaltılmasına yerinden çıkartılarak graft ambalaj malzemesiyle sarılır ve ip atılır taşınması için.

izmit evden eve nakliyat eşya paketleme

Bulaşık  makinası nasıl paketlenir.

Makinada bulunan bulaşıklar çıkartılır ve bağlantıları sökülür ve ambalaj malzemesi ile aynı şekilde bulaşık makinası da paketlenir ve ip atılır.

Tv nasıl paketlenir.

Ev sahipleri tarafından genel de en çok taşınma esnasında zarar görmesinden korktukları eşyalardan bir tanesidir  tv. Eğer tv kendi kolisi varsa ona konulup bantlanır ama eğer kolisi yoksa yumuşak malzemelerle ekranın bulunduğu bölge korunaklı bir şekilde paketlenir. Ve kamyonda da ayrı bir yere iple bağlanarak hasar görmemesi için sabitlenir.

 Mobilyalar nasıl sökülür paketlenir.

Mobilyalar ekibimizde bulunan montör personel tarafından karışmayacak şekilde işaretlenerek sökülür. Araca yüklenmeden önce parçaları iki şer ikişer pakatlenir.Araca yüklenir ve aracın kasında devrilmemesi için bir tarafa ip ile sıkıca bağlanır.

İzmit evden eve nakliyatta eşya paketleme işlemleri bu şekilde yürütülmektedir. Eğer sizlerin de merak ettiği bir şey varsa sormak istediğiniz iletişim bölümünden bize ulaşabilir.Her türlü telefon desteğini alabilirsiniz.İzmit evden eve nakliyat tavsiye paketlemeleri.

Bir cevap yazın

Call Now Button
error: Kopyalamak çalmaktır!
WhatsApp WhatsApp Online Fiyat Alın