çekmeköy evden eve nakliyat

Uygun Fiyata Kalite ve Performansı Tercih Edin

Üner Nakliyat, dünyanın uçtan uca taşıma zinciri arasında yer alır. Kıtalararası Hava ve Deniz Taşımacılığı’nı kapsamlı Katma Değerli Lojistik Hizmetleri ve Tedarik Zinciri Servisleriyle birleştiriyoruz. Tedarik Zinciri Çözümleri yelpazesi basit taşıma veya depolamadan karmaşık operasyonlara kadar değişebilir

Tüm faaliyetlerimizi bilgi, malzeme ve finansal akış etrafında optimize ederiz. Müşterilerimizin  ihtiyaçlarına göre sektöre özel gereksinimlere özel bir taahhütle küresel ve yerel olarak  çözümler sunuyoruz.

Uluslar arası kargo taşımacılığında standardı yakalayan firmamız; yılların deneyimine dayanarak ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarından etkilenen başarılı ekibiyle sektörün hızla büyüyen işletmeleri arasında yer alır.

Üner Nakliyat , dünyanın okyanus taşımacılığı hizmetleri sağlayıcıları arasında yer alır. 1997 yılında hizmet vermeye başlayan Üner Nakliyat müşterilerine çözüm odaklı yaklaşarak problemleri önler. Şirketin müşterileri ile ilişkisi tamamen güven ve hizmet endekslidir.

Üner Nakliyat'ın Türkiye çapındaki ağı, şehir içi ve şehirler arası olmak üzere her türlü nakliye ihtiyacınıza hızla cevap verir.Özellikle tayin döneminde kamu çalışanlarına özel indirimler uygulanmaktadır..

Ev ya da ofis eşyalarınızı güvenli ve sigortalı bir şekilde depolamanıza olanak sağlayan firmamız, depolama sürecinde her an yanınızda. Fason firmaların aksine istediğiniz her an karşınızda muhatap bulabileceğiniz Üner Nakliyat her zaman güven ve kaliteyi ön planda tutar.

Hangi hizmetimizin iş ihtiyaçlarınıza uyduğundan emin değil misiniz?

Etkili çözümler

Diğer taşıma şirketlerinin karmaşık işleyişinin aksine  etkili çözümler sunma deneyimimizden faydalanırsınız. İster evden eve nakliyatta , ister şehirler arası nakliyat alanında deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.Üstelik ek ücretler ödemezsiniz.

Hızlı & Güvenli

Nitelikli hizmetin adresi Üner Nakliyat ve Depolama , taşınmayla ilgili her sorununuza kollektif çözümler getirir.

Hızlı Nakliye

Nakliyatta güven esas olduğu gibi, hızlı teslimatta bir diğer faktördür.Üner Nakliyat , ister şehir içi ,ister şehirler arası alanda vakit kaybından kaçınır.Bunu yaparken kalite ve hasarsızlıktan da ödün vermez.

7/24 Hizmet

7/24 kaliteli ve güvenli hizmet vermenin gururunu yaşayan Üner Nakliyat, işinizi desteklemek için çözümlere olan tutkusunu uygulamaya hazır bekleyen destek ekibini neden tercih etmeniz gerektiğini açıklıyor.

Call Now Button
error: Kopyalamak çalmaktır!
WhatsApp WhatsApp Online Fiyat Alın