çekmeköy evden eve nakliyat

İzmit %18 İndirimli Evden Eve Nakliyat

Posted by admin
Category:

İzmit %18 İndirimli Evden Eve Nakliyat

izmit evden eve nakliyat %18 indirimli

%18 İndirimli İzmit evden eve nakliyat; yaz döneminde müşterilerimize bir çok lojistik alanda kampanyalı fiyatlar ve avantajlar sunmaktayız. Bu sezonda yaptığımız kampanyaları sadece üç ay gibi kısa süreliğine yapacağız eğer kampanyalar aşağıda belirtiğimiz gibidir.

Kocaeli Şehirler arası nakliyat; Her zaman tayin dolayısıyla taşınmak zorunda olan kamu çalışanlarına özel %18 indirimli şehirler arası nakliyat indirimi sağlamaktayız. Eğer sizlerde bir kamu personeliyseniz bunu firmamıza bildirerek indirimlerden yararlanabilirsiniz.

İzmit Eşya depolama indirimi belirli bir neden dolayı evinizdeki eşyaları belirli bir süre güvenilir ve sigortalı bir eşya depolama alanında depolamak istiyorsanız. İndirimli depolamak için en az eşyanızın 6 ay gibi bir süre depo kiralamalısınız.

İzmit evden eve nakliyat kentsel dönüşümler içinde ilk taşınmanıza %10 indirim  ikinci sefer taşınmanız için de %20 indirimli  izmit şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz kampanyamızın başlama tarihi:01.05.2018 bitiş tarihi:30.08.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

Call Now Button
error: Kopyalamak çalmaktır!
WhatsApp WhatsApp Online Fiyat Alın